logo targi 150x150Jesteś w szkole średniej i nie wiesz jeszcze, jakie studia będą dla Ciebie najlepsze? Jak wybrać kierunek studiów dostosowany do Twoich umiejętności? Weź udział w Targach „Edukacja” w katowickim Spodku, które odbędą się już od 21 do 23 marca. To okazja dla przyszłych kandydatów na studia do zapoznania się z ofertą edukacyjną szkół wyższych z całej Polski.

Na targach edukacyjnych zwiedzający będą mogli porozmawiać z przedstawicielami uczelni z Polski i dowiedzieć się czegoś więcej o studiowaniu, a także najpopularniejszych kierunkach studiów. Targi „Edukacja” to miejsce szerokiej prezentacji oferty edukacyjnej publicznych i prywatnych, polskich oraz zagranicznych szkół i placówek dydaktycznych na różnych poziomach nauczania. XIX już odsłona Ogólnopolskich Targów „Edukacja 2017” to także okazja do wzięcia udziału w bezpłatnych warsztatach, prelekcjach oraz wykładach.

targi katowice 2017Zwiedzający w ramach Targów Edukacyjnych mogą wziąć udział w wydarzeniach towarzyszących:
  • V Salonie Edukacyjnych – to niepowtarzalna okazja na wzięcie udziału w bezpłatnych lekcjach i spotkaniach między innymi z zakresu: matury z matematyki, rozpoczęcia studiów w Anglii, udzielania się w wolontariatach, poszukiwania zatrudnienia na dzisiejszym rynku pracy.
  • IX Salonie Funduszy Europejskich - wydarzenie skierowane do wszystkich zainteresowanych skorzystaniem z członkostwa Polski w EU. W ramach Salonu można wziąć udział w bezpłatnych warsztatach, podczas których młodzież dowie się, czym jest program Erasmus+, i jak skorzystać z oferowanych przez niego możliwości, pozna zalety wypływające z odbycia stażu lub praktyki w jednej z unijnych instytucji oraz nauczy się konstruowania własnego europejskiego CV.
Rangę wydarzenia XIX Ogólnopolskich Targów „Edukacja 2017” podnoszą honorowe patronaty takich notabli jak: Minister Edukacji Narodowej, Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Marszałek Województwa Śląskiego, Wojewoda Śląski oraz Prezydent Miasta Katowice.
targi katowice 2017 2
Więcej informacji o Targach oraz pełen program wydarzenia znajduje się tutaj.


Aby wziąć udział w warsztatach należy się zarejestrować. Skorzystaj z formularza zgłoszeniowego.
!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->